Dlaczego warto kupić mieszkanie na Białołęce?

Warszawa to największy i zarazem najdroższy rynek nieruchomości mieszkalnych w Polsce. Pomimo bardzo wysokich cen mieszkań chętnych na ich zakup nie brakuje. Deweloperzy realizują tu mnóstwo inwestycji z tego zakresu – nowe osiedla powstają m.in. na Białołęce.

Nowe mieszkania na Białołęce – taniej niż w centrum

Jedną z największych zalet nowych mieszkań na Białołęce są ich ceny – z reguły niższe niż mieszkań w centrum lub w modnych dzielnicach takich jak np. Ochota, Mokotów czy Żoliborz. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że Białołęka to bardzo dynamicznie rozwijająca się część Warszawy, co przekłada się na ceny zlokalizowanych tu nieruchomości. Jeśli zatem ktoś zastanawia się nad kupnem tu mieszkania, to obecnie jest najlepszy na to moment.

Nowe mieszkania na Białołęce – duży wybór ofert

Wymienić można sporo czynników wpływających na decyzję o zakupie mieszkania. Białołęka jako dzielnica Warszawy stale zyskuje na popularności. Ronson oraz wielu innych deweloperów dostrzegają jej ogromny potencjał i chętnie lokują tu swoje przedsięwzięcia. Dzięki temu potencjalni nabywcy mają naprawdę szeroki wybór, jeśli chodzi o oferty nowych mieszkań. Od mikro kawalerek po luksusowe apartamenty – rozpiętość jest spora. Każdy zatem znajdzie mieszkanie odpowiadające konkretnym potrzebom – grunt to wiedzieć, czego dokładnie się szuka.

Nowe mieszkania na Białołęce – idealne dla rodziny i nie tylko

Białołęka słynie m.in. z dużej ilości zieleni, placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Można tu odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i poczuć się zupełnie inaczej, aniżeli w dużym mieście. Nic więc dziwnego, że na mieszkanie w tej części Warszawy nierzadko decydują się rodziny z dziećmi lub osoby planujące założenie albo powiększenie rodziny. Oczywiście zamieszkać tu może każdy, kto ceni sobie otoczenie przyrody i lubi wypoczynek pod przysłowiową chmurką pozwalający szybko podładować baterie. Naturalnie nie są to jedyne przesłanki przemawiające na korzyść nabycia nowego mieszkania w omawianej dzielnicy.

https://ronson.pl/