Jak prawidłowo zainstalować grzejnik Purmo?

Zdecydowałeś się w swoim domu zainstalować grzejniki stalowe Purmo? Na pewno tę decyzję poprzedziło dokładne badanie rynku i sprawdzenie, które z przodujących grzejników najlepiej sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Co zatem przekonał cię do tego, aby zaufać marce Purmo? Poniżej przedstawiamy najczęściej wymieniane powody, które przekonały klientów do zakupu.

Grzejniki, które dobrze pracują we wszystkich wodnych instalacjach centralnego ogrzewania

Tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy jakościowe i wątpliwości, do gry wchodzą stalowe grzejniki płytowe Purmo. Ich konstrukcja i jakość wykorzystanych materiałów sprawia, że cieszą się dużą żywotnością i maksymalną bezawaryjnością. Zaawansowane technologie produkcji oraz kontroli jakości dają pewność, że do twojego domu trafiają grzejniki, którym w pełni można zaufać.

Jaka moc i jakie maksymalne ciśnienie robocze grzejników Purmo?

Maksymalna temperatura robocza, w której grzejnik Purmo może pracować to 110 stopni Celsjusza, natomiast maksymalne ciśnienie to 6 atmosfer. Wartości te są granicznymi i zapewniają bardzo duży margines w razie jakiejkolwiek awarii pieca. Jeżeli chodzi o prawidłowo dobraną moc grzejnika, również nie będziesz mieć z tym problemów. Duży wybór rozmiarów pozwala zastosować grzejnik stalowy Purmo we wszystkich możliwych pomieszczeniach. Od niewielkiego wiatrołapu, poprzez kuchnie, łazienki i pokoje dziecięce, aż po duże salony.

Oczekiwania klientów vs rzeczywistość

To naturalne, że oczekiwania klientów względem kupowanych przez nie grzejników są duże. Jak jednak ma się to do rzeczywistości? Czy wydanie pieniędzy na grzejnik stalowy Purmo to dobry wybór, czy jednak coś może nas negatywnie zaskoczyć? Przez wiele lat prowadzenia sprzedaży tych produktów, nie spotkaliśmy się z żadnymi zarzutami. Wręcz odwrotnie, nasi klienci chętnie opowiadają nam o tym, czym pozytywnie kaloryfery ich zaskoczyły.

Grzejnik o modnym designie

Pomimo iż Purmo produkuje głównie grzejniki płytowe, to zadbano o ich wygląd. Grzejniki prezentują się bardzo nowocześnie i minimalistycznie, dzięki czemu pasują do niemal każdego wnętrza, stając się jego prawdziwą, funkcjonalną ozdobą.

Estetyczny montaż

Grzejniki nie muszą już szpecić pomieszczeń. Montując je na ścianie z użyciem dedykowanych wieszaków, można doprowadzić do nich zasilanie bezpośrednio ze ściany, bez robienia dziur w podłodze. Jest to powszechnie dziś stosowany sposób instalowania grzejników, ułatwiający np. sprzątanie pomieszczenia.